RSS

zapisz się: RSS Artykuły

szukaj

Podziel się - poleć znajomym na blogu

Komentarze 7

addthis.comOd dzisiaj będzie można polecać i dzielić się informacjami o wpisach na blogu snewscms.pl. Pod każdym artykułem znajdują się ikonki z różnymi portalami społecznościowymi, blogami itp. Można do nich dodać w szybki sposób wiadomość o danym wpisie, jeśli Wam się podoba.

Całość zawdzięczamy serwisowi addthis.com. Jest to najpopularniejszy system do dzielenia się na świecie. Jest w nim niespełna 300 różnych portali, społecznościówek, i innego typu serwisów zintegrowanych. System ten posiada też polską wersję językową.

Instalacja skryptu jest bardzo prosta. Nie trzeba się nawet rejestrować (ale wówczas mamy dodatkowo statystyki dostępne). Wystarczy wybrać opcje nam pasujące i po chwili mamy wygenerowany kod, który należy wkleić na stronę WWW.

Jest możliwość przystosowania "bookmarków" do własnych potrzeb, ale jeszcze się w tym nie wgłębiłem ;)

Podziel się

Bookmark and Share

 1. Patrycjusz Różański
  Patrycjusz Różański napisał(a):

  Najlepszy program z tak dużym wachlarzem portali. Od dawna go używam. Implementacja jest prosta ponieważ dodajemy wygenerowany kod HTML do własnego index.html pod bądź w kodzie snews w dziale np. articles lub nad coments.

  Ciekawe są również analizy z AddThis działają dwojako, z jednej strony informują nas o tym skąd został dodany i do czego a z drugiej pokazuje czy ktoś przyszedł z portalu na którym jest link do waszej strony.

 2. Paweł Landzberg
  Paweł Landzberg napisał(a):

  Potrzebowałem czegoś takiego już od dawno i tu mi właśnie spadł z nieba ten serwisik :) Dodatkowo statystyki można zintegrować z Google Analytics o ile dobrze pamiętam.

 3. Ja_Kubek
  Ja_Kubek napisał(a):

  Witam,

  szablon extra w wersji 1.6 jak to bywa cms-ach jest mozliwość logowania dla usera tutaj tej funkcjonalności nie ma. Celowo czy też przy łatce z 1.7 usunąłeś tą funkcje. Jeżeli stosujesz nazwę CMS to powinna być pełna funkcjonalność w tej postaci to tylko blog.

 4. Paweł Landzberg
  Paweł Landzberg napisał(a):

  Każdy CMS ma możliwość logowania i tu nie trzeba przecież o tym nawet wspominać, bo jakoś trzeba zarządzać stroną. Usunąłem tylko link do logowania. Bo po co mam udostępniać link do logowania, w którym tylko ja mogę się zalogować?

  Nie ma tu opcji rejestracji dla innych użytkowników. To jest blog, a jego pełna funkcjonalność jest zachowana.

 5. Ja_Kubek
  Ja_Kubek napisał(a):

  to bądz konsekwentny jeżeli używasz sNews jako blog to nie pisz ,że jest to CMS wprowadzasz ludzi w błąd. Albo to albo to, nowicjusze dostaną zawrotu głowy. Napisz w tytule a nie drobny drukiem na końcu strony, że silnik jest z Cms sNews a te strony to blok. Zobacz swój nagłówek na stronie.

 6. Paweł Landzberg
  Paweł Landzberg napisał(a):

  Nie wiem w czym widzisz problem. To jest blog oparty o system sNews, a jego tematyką jest właśnie ten CMS. Nigdzie nie jest tu napisane, że jest to wersja sNews do testowania dla użytkowników.

 7. Aga
  Aga napisał(a):

  Słyszałam wcześniej o tym narzędzi, ale nie próbowałam go. Teraz ściągnęłam sobie i jest rzeczywiście przydatne.

Komentowanie zostało zablokowane