RSS

zapisz się: RSS Artykuły

szukaj

Start forum sNews 1.7

Komentarze 4

Forum sNews - zrzut ekranuCo jakiś czas dostaję pytania od czytelników, a także sugestie. Niezmiernie cieszę się, że dla kogoś przydatne są treści, które tu umieszczam. Ostatnio postanowiłem za namową Patrycjusza Różańskiego otworzyć forum dla czytelników bloga.

Właściwie od początku istnienia tego bloga myślałem o tym, żeby otworzyć forum. Wahałem się cały czas z tego powodu, że właściwie to jak możecie przeczytać w zakładce "o autorze" praktycznie nie znam się na PHP i MysQL. Jakieś tam bardzo podstawowe podstawy i metodą prób i błędów do czegoś czasem potrafię dojść. A treści, które tu umieszczam są też między innymi dla mnie, aby mógł zawsze wrócić do danej modyfikacji w razie czego.

Jednak skoro jest takie zapotrzebowanie na takie forum, gdzie można dowolnie rozmawiać o sNews 1.7, postanowiłem takowe utworzyć. Także z dniem dzisiejszym (20 maja 2010) forum jest oficjalnie otwarte. Mam nadzieję, że będzie ono służyć nam wszystkim. Odnośnik do forum znajduje się w górnym menu.

Podziel się

Bookmark and Share

 1. Patrycjusz Różański
  Patrycjusz Różański napisał(a):

  A tam zaraz za moją namową :D
  Cieszę się, że powstało. Teraz można zadawać pytania do nie istniejących jeszcze modyfikacji na blogu. Mam kilka ciekawych zastosowań i własnych wdrożeń. Może będę tu częstszym bywalcem.

  Również zapraszam wszystkich którzy chcą pomóc rozwojowi sNews 1.7

 2. Paweł Landzberg
  Paweł Landzberg napisał(a):

  Jednak nie ma co ukrywać, że dzięki Tobie szybciej to forum powstało ;) Sam często widzę co brakuje w sNews, a samemu sobie nie jestem w stanie poradzić - ze względu na brak wiedzy oraz czasu. Nie mniej jednak nie mam zamiaru porzucać tego CMSa, bo jest w swej prostocie genialny.

 3. Andrzej Wróbel
  Andrzej Wróbel napisał(a):

  Fajnie, fajnie, ale jakoś nie widzę linka ;/

 4. Andrzej Wróbel
  Andrzej Wróbel napisał(a):

  A to dlatego.. że się TopMenu nie rzuca w oczy przy czytaniu wpisu ;)

Komentowanie zostało zablokowane