Ostatnio postawiłem nową stronkę, tym razem na nowej wersji sNews - 1.7.1. Wszystko super tylko jak chciałem dodać reklamy Google pod postami to coś nie trybiło. Nawiązując do wpisu o tej drobnej modyfikacji chciałbym dziś nieco zmodyfikować tamtejszy wpis, gdyż po wpisaniu kodu w dane miejsce nie działa on.
Chwilę pogrzebałem, na szczęście to nie było takie trudne i znalazłem rozwiązanie:
} else if (_ADMIN) {
echo '<p>'.$edit_link.'</p>';
}
}
if ($_ID && $_catID > 0) {
echo '<p>Tu wpisz tekst.<p>';
}
}
if (!empty($currentPage) && ($num> $article_limit) && $on) {
paginator( $currentPage, $totalPages, l('paginator'));
}
if (!empty($_POS) && empty($currentPage) && $infoline == true) {
if ($commentable == 'YES') {
Wystarczy dodać zaznaczony fragment. Nie wiem na ile eleganckie jest to rozwiązanie, ale u mnie działa ;)
Dobra a możesz napisać dokładnie o co chodzi?
Mam szablon z div i teraz tak mam szablon html
potem tytyl w snews.php i teraz skoro mam otwarty div content za tytułem znaczy, że chcę zakotwiczyć po wypowiedzi np. Artykułu / Podstrony / itd... z komentarzami / bez komentarzy / . Czy to co napisałeś powyżej do tego służy? czy o co chodzi :D.
Bo tak jak bym chciał to mi nie zadziałało i masz byk:
zaznacz na kolorowo 3 linijki[code]
if ($_ID && $_catID > 0) {
echo 'Tu wpisz tekst.';
}[/code]
chyba, że się mylę :D
Chodzi o to, żeby dodać coś bezpośrednio pod wpisem. Tak jak tu mam na blogu "Podziel się" i reklamy Google. Komentarze mogą być wyłączone a ten fragment będzie działać. Mi to działa na wersji 1.7.1 - z poprzedniego wpisu mam dla wersji 1.7.
I faktycznie znacznik zamykający też ma być na kolorowo - już poprawione.